Obóz | Centrum Szkoleń Sportowych

CSSCamp 2019

 Krok po kroku przeanalizuj swoje mocne i słabe strony, pozbądź się nieodpowiednich nawyków i przekuj je w siłę.
Naucz się w jaki sposób odpowiednio trenować, radzić sobie z treningiem oraz dietą swoją i swoich klientów.

Koniec promocji za:

11Dni 10Godziny 40Minuty 38Sekundy

5 ekspertów, 5 dni edukacji, 5 certyfikatów

W oparciu o ponad 10 lat doświadczenia, badania naukowe i szkolenia, ukończone kursy i modele nauczania, stworzyłem program maksymalizujący efekty i modyfikujący słabe strony na mocne. To innowacyjne podejście, które opiera się na skutecznej autodiagnozie, a następnie zmianie  schematów i zachowań. Dzięki połączeniu naukowej wiedzy oraz praktycznych ćwiczeń zyskujesz niepowtarzalną możliwość świadomego kształtowania swojej wiedzy.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Faktem jest, że każdy z nas posiada mocne i słabe strony.
Musisz je dokładnie poznać, zauważyć te, które masz u siebie i zacząć nad nimi pracować.
W tym celu stworzyliśmy #CSSCamp, który służy do głębokiej diagnostyki,
odpowiedniej modyfikacji, naprawy oraz adaptacji.


CSSCamp

To 50 godzin praktycznej wiedzy przekazanej od zespołu ekspertów Różne perspektywy ekspertów prowadzące do tej samej drogi Testy motoryczne oraz odpowiednie analizy - dla Ciebie oraz Twoich klientów Sprawdzone oraz skuteczne narzędzia... i dopisze jeszcze dwa podpunktu

Tematy tegorocznej edycji

Wykładowcy

Arkadiusz Czerw

Trener

Znany, ceniony i utytułowany trener. Zawodowo zajmuje się analizowaniem badań oraz programowaniem planów treningowych. Pod opieką trenerską Arkadiusza podopieczni osiągają swoje szczytowe formy.

Bronisław Olenkowicz

Trener

Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego o kierunku Wychowanie Fizyczne oraz gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Fanatyk treningu z odważnikami kettlebells. Jak nikt potrafi zarazić innych swoją pasją do odważników. Co więcej – wie jak ich użyć!

Dominik Mich

Trener

Nieoceniony ekspert w dziedzinie Hormonoterapii. Specjalista z zakresu suplementacji. Ludzki organizm nie ma przed nim tajemnic, dlatego jego podopieczni w sporcie osiągają zaskakujące wyniki.

dr Damian Parol

Dietetyk

Z wykształcenia jest magistrem dietetyki (SGGW) i psychodietetyki (SWPS). Posiada również legitymację instruktora kulturystyki (PAS) i przez wiele lat miał okazję pracować jako trener personalny.

Emil Kaleński

Trener

Medalista zawodów rangi krajowej i międzynarodowej w kulturystyce. Zdobywca wielu medali. Może pochwalić się szerokim zapleczem swoich podopiecznych, którzy osiągają liczne tytuły w sporcie.

Konrad Topolski

Trener personalny

Trener personalny z nastoletnim stażem. Specjalista, konsultant i prelegent branży fitness z zakresu zarządzania, marketingu, zasobów ludzkich i kształcenia.

Mariusz Dzięcioł

Fizjoterapeuta

Z wykształcenia fizjoterapeuta i masażysta, z pasji trener przygotowania motorycznego i kaskader. Od 14 lat uprawia sztuki walki, a od 8 jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona.

Monika Olszewska

Trener kadry olimpijskiej

Mistrzyni w podnoszeniu ciężarów, utytułowana zawodniczka i ceniony specjalista do spraw Szkoleń w Polskim Związku Podnoszenia Ciężarów. Kobieta, która w sporcie potrafi podnieść naprawdę sporo.

Tadeusz Sowiński

Dietetyk

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Członek kadry dydaktycznej PZKFiTS, autor ponad 3500 artykułów. Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.

F.A.Q

 

Wystarczy, że zarezerwujesz wstępnie miejsce za pomocą wpłaty zadatku w wysokości 1000.00 PLN lub wykupisz jednorazowo jedno miejsce płacąc kwotę całkowitą. Tuż po wykupieniu miejsca otrzymasz potwierdzenie zapłaty oraz rezerwacji miejsca na wybrany adres e-mail.
Obóz odbywa się w przepięknym obiekcie Rueda, który znajduję się Januszkowicach.
Ubezpieczenie, wyżywienie, 6 noclegów, starterpacki
Zapisy trwają do 24.06.2019 lub do wyczerpania miejsc wolnych.
Jak najbardziej obóz jest dla każdego niezależnie od poziomu doświadczenia. Wymagany jest minimalny rok życia - 16