Metodyka Treningu Siłowego

Metodyka Treningu Siłowego to dwudniowe szkolenie ustanawiające fundamenty treningu siłowego, które krok po kroku przedstawiają właściwy poziom działań treningu siłowego.

Szkolenie prowadzone przez 2 ekspertów pozwoli Ci prawidłowo prowadzić treningi nastawione na ogólny rozwój lub ukierunkowane cele ćwiczącego.

Kilkugodzinna teoria pozwoli uczestnikom szkolenia poznać najważniejsze ćwiczenia, ich rodzaje, aktywacje oraz wyposaży uczestników w jakościową wiedzę na temat odpowiedniej techniki ćwiczeń.

Wyżej wymienione informację zostaną przedstawione w sposób szczegółowy, co pozwoli zaopatrzyć każdego uczestnika w bogaty pakiet teoretyczny.

Jednakże.. to praktyka czyni mistrza! Od poprawności wykonywania ćwiczeń zależy stopień pozyskanych efektów i bezpieczeństwo ćwiczącego.

Uczestnicy szkolenia przejdą przez wysoko jakościową praktykę, która pozwoli krok po kroku przejść przez najważniejsza ćwiczenia, aktywacje oraz mobilizacje. Każdy jest inny!
Dlatego zadbaliśmy również o personalizację, która pozwoli dobrać najbardziej właściwe wariacje ćwiczeń dla każdego z uczestników szkolenia.

Kursanci nabędą odpowiednie umiejętności ruchowe, dzięki czemu zadbają o odpowiednią technikę ćwiczeń swoją oraz swoich klientów.

Autorski program szkolenia pozwoli Ci zapewnić kompleksowe kształcenie dotyczące treningu siłowego tak aby Twoje treningi były bezpieczne, efektywne oraz świadome.

Niezależnie od tego jaki jest Twój aktualny stan wiedzy, jesteśmy przekonani, że to szkolenie wzbogaci Cię o kolejny pakiet rzetelnych oraz wiarygodnych informacji.

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy będą potrafili samodzielnie zrealizować właściwy trening oraz przeprowadzić go dla innych.