- Stacjonarne
- 2 miasta
- 2 dni
Cena wzrasta za:
dni
godzin
minut
sekund
Poznaj skuteczne metody treningowe i praktyczne narzędzia do pracy z najczęstszymi wadami postawy – już po jednym dniu wykorzystasz je w pracy z podopiecznymi.
Warszawa
17.01.2026
Liczba wolnych miejsc: 4
Liczba dni szkolenia: 1
Pyszna przerwa kawowa
Certyfikat ukończenia w dwóch językach
Zaproszenie do społeczności absolwentów CSS
Gwarantowany zwrot do 14 dni po zakończeniu kursu
Rozpoznawać podstawowe wady postawy (wzrokowo i poprzez proste testy funkcjonalne)
Umieć dobrać odpowiednie ćwiczenia korekcyjne do najczęstszych wad postawy
Potrafić zbudować prosty plan treningowy z uwzględnieniem korekty postawy
Rozumieć ograniczenia swojej pracy i wie, kiedy skierować klienta do lekarza/fizjoterapeuty
Wiedzieć, jak bezpiecznie prowadzić osoby z najczęstszymi wadami postawy, nie pogłębiając problemu
Znać przykłady dobrych praktyk i najczęstszych błędów w treningu korekcyjnym
8-godzinny kurs stacjonarny dedykowany trenerom personalnym, trenerom medycznym, fizjoterapeutom oraz studentom kierunków związanych z rehabilitacją ruchową.
To praktyczne szkolenie skupione na nowoczesnych metodach treningowych wspierających pracę z osobami posiadającymi najczęstsze wady postawy.
Kurs ma na celu pokazanie, jak skutecznie i bezpiecznie wprowadzać elementy treningu korekcyjnego do pracy z klientami w różnym wieku.
Chcesz nauczyć się praktycznie pracować z najczęstszymi wadami postawy u swoich podopiecznych.
Jesteś trenerem personalnym, fizjoterapeutą lub studentem i chcesz poszerzyć kompetencje w obszarze treningu korekcyjnego.
Szukasz gotowych narzędzi i sprawdzonych metod do pracy z osobami z plecami okrągłymi, płaskimi, koślawością czy szpotawością kolan.
Zależy Ci na bezpiecznym prowadzeniu treningu z osobami, które mają podstawowe wady postawy, bez pogłębiania ich problemów.
Chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć plany treningowe pod kątem korekcji najczęstszych wad postawy.
Gdzie odbywają się szkolenia stacjonarne?
Każde miejsce szkolenia jest podane w mailu 7 dni przed kursem lub na stronie kursu. Jeśli szkolenie odbywa się w innym miejscu, zawsze informujemy o tym wcześniej.
Jak długo trwają szkolenia stacjonarne?
Czas trwania szkoleń zależy od tematyki. Najczęściej szkolenia trwają od jednego do dwóch dni.
Czy otrzymam materiały szkoleniowe?
Tak, każdy uczestnik otrzymuje zestaw materiałów szkoleniowych w formie drukowanej lub elektronicznej, w zależności od szkolenia.
Czy po szkoleniu otrzymam certyfikat?
Tak, po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w kursie
Czy są przerwy podczas szkolenia?
Tak, podczas szkoleń stacjonarnych przewidziane są przerwy na kawę oraz dłuższa przerwa obiadowa.
Jak mogę się zapisać na szkolenie?
Zapisu możesz dokonać poprzez naszą stronę internetową, wypełniając formularz rejestracyjny. Ostateczne miejsce na szkoleniu jest zarezerwowane po dokonaniu płatności.
Czy mogę zrezygnować ze szkolenia po zapisaniu się?
Tak, oferujemy możliwość rezygnacji do określonego terminu – 14 dni przed kursem. Szczegółowe zasady rezygnacji znajdziesz w regulaminie szkoleń.
Czy szkolenia są odpowiednie dla początkujących?
Tak, oferujemy szkolenia na różnych poziomach zaawansowania. W opisie każdego szkolenia znajdziesz informację o tym, do kogo jest ono skierowane.
Co powinienem zabrać na szkolenie? W większości przypadków wystarczy wygodne ubranie i chęć nauki. Jeśli wymagane są dodatkowe rzeczy, takie jak strój sportowy lub sprzęt, informujemy o tym przed szkoleniem.
To było moje pierwsze szkolenie u Was, ale na pewno nie ostatnie!
Centrum Szkoleń Sportowych to rewelacyjne miejsce do zdobywania rzetelnej wiedzy, gdyż takowa jest oparta na badaniach naukowych. Przyjazna atmosfera i wielkie zaangażowanie ze strony wykładowców. Z całego serca polecam! Totalna skarbnica wiedzy.
Zarówno szkolenia jak i webinary prowadzone w super atmosferze, wiedza poparta badaniami, które są przedstawiane rzetelnie i w przystępny sposób. Świetna opcja, żeby usystematyzować posiadane już informacje i dowiedzieć się nowych ciekawostek. Super prowadzący!
Uczestniczyłam już w kilku szkoleniach zarówno jeśli chodzi o trening jak i dietetykę. Wybieram się na kolejne i serdecznie polecam chłopaków. Można śmiało dyskutować dla czego tak a nie inaczej. Rewelacja!
Profesjonalne szkolenie, fachowa kadra i jasny przekaz. Polecam.
Bardzo profesjonalne podejście zarówno organizatorów, jak i prowadzących. Zróżnicowany poziom wiedzy, każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno początkujący, jak i osoba bardziej doświadczona. Do tego spora dawka humoru, powoduje, że śmiało polecam Centrum Szkoleń Sportowych i na pewno będę dalej się kształcił.
Szkolenie CSS w którym brałam udział naprawdę genialne. Chłopaki stanęli na wysokości zadania. Duża dawka wiedzy, świetna atmosfera i indywidualne podejście do kursanta. Skorzystam napewno jeszcze nie raz. Gorąco polecam!
Dobrze zainwestowane pieniądze w szkolenia, dobrze spędzony czas to właśnie szkolenia CSS. Dziękuję za rzetelną wiedzę, a teraz idę z nią w świat!
Konkretnie, treściwie, profesjonalnie, ciekawie, praktycznie! W tych 5 słowach można podsumować szkolenia CSS. Polecam!
Przede wszystkim profesjonalizm i proklienckie podejście. Od momentu zapisania się na szkolenie dostawaliśmy wartościowe bonusy. Natomiast informacje ze szkolenia to faktycznie perełka.
Nigdy nie spotkałam się z zespołem, który buduje na szkoleniach tak pozytywną atmosferę i tak jasno przekazuje wiedzę, jestem pod ogromnym wrażeniem, tak trzymać Panowie!
Miałam okazję uczestniczyć w 2 szkoleniach, z obu jestem zadowolona, atmosfera super, mega dawka wiedzy, odpowiedzi na pytania bardzo wyczerpujące, pełen profesjonalizm, dodatkowo pyszna kawa dla każdego. Polecam! Na pewno wybiorę się na kolejne.
Warszawa
17.01.2026
Liczba wolnych miejsc: 4
Cena szkolenia wzrasta za:
dni
godzin
minut
sekund
Liczba dni szkolenia: 1
Pyszna przerwa kawowa
Certyfikat ukończenia w dwóch językach
Zaproszenie do społeczności absolwentów CSS
Gwarantowany zwrot do 14 dni po zakończeniu kursu
Oczywiście! W międzyczasie mamy dla Ciebie bezpłatny ebook „Mini Poradnik o Żelazie”.
Klikając przycisk powyżej zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Szkoleń Sportowych zgodnie z Polityką prywatności