Poznaj nasz kurs Trenera Personalnego
Fizjoterapeuta

Katarzyna Witek-Sokołowska

"Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać (...)" Alber Einstein
Zobacz szkolenia Katarzyny
Katarzyna Witek-Sokołowska - Fizjoterapeuta
16
Lat
doświadczenia
1000+
Godzin
szkoleniowych
1
Tematów
szkoleniowych
1400
Przeszkolonych
uczestników

Kim jest Katarzyna?

Medyczny trener personalny, instruktorka fitness i gimnastyki korekcyjnej, z wykształcenia fizjoterapeutka i magister zarządzania. Prowadzi zajęcia ruchowe od 2004r., początkowo w warszawskich klubach fitness, a od 5 lat ma własne studio Good Move – studio zdrowego ruchu i dobrego samopoczucia, w Warszawie.

Od prawie 10 lat prowadzi szkolenia dla trenerów i fizjoterapeutów, stworzyła własne programy szkoleniowe dotyczące specyfiki aktywności w ciąży i po porodzie, ćwiczeń w korekcji rozejścia mięśni brzucha DRA oraz terapii ruchem dla zdrowia dna miednicy.
Głównym jej zainteresowaniem jest ruch jako sposób na lepsze życie, utrzymanie zdrowia, sprawności i dobrego samopoczucia.

Poza szkoleniami, treningami i zajęciami, pracuje jako fizjoterapeutka w przychodni położniczo-ginekologicznej i gabinecie fizjoterapii urologicznej i ginekologicznej oraz pisze artykuły dla magazynów branżowych i ogólnotematycznych.

Od niedawna uruchomiła też własną platformę vod z kursami online w tematyce aktywności w ciąży, po porodzie, w ramach profilaktyki uroginekologicznej oraz zdrowia kręgosłupa.

Prywatnie mama dwójki dzieci i szczęśliwa żona, uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, podróżować i uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, jak koncerty, wystawy, spektakle i festiwale.

Szkolenia Katarzyny

Szukaj

Nie ma terminów dla tego szkolenia.