Dietetyk Sportowy

Łukasz Jaśkiewicz

Zobacz szkolenia Łukasza
Łukasz Jaśkiewicz - Dietetyk Sportowy
12
Lat
doświadczenia
1400+
Godzin
szkoleniowych
2
Tematów
szkoleniowych
4000+
Przeszkolonych
uczestników

Kim jest Łukasz?

Na co dzień dietetyk sportowy współpracujący z osobami na różnym poziomie zaawansowania – od rekreacji po sport zawodowy, pracujący w myśl zasady "Od teorii do praktyki". W przeszłości związany ze sportem - trenował kolarstwo i lekką atletykę.

Edukacją zdobywał m.in. w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Wychowanie Fizyczne), Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi (Dietetyka) i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Dietetyka).

W roku 2015 zainicjował działania Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej, a w latach 2015-2019 kierował Akademią Dietetyki Sportowej.

Łukasz specjalizuje się we współpracy m.in. z zawodnikami dyscyplin wytrzymałościowych.

Obecnie jest doktorantem w Katedrze Bioenergetyki i Żywienia w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Współautor rozdziału nt. suplementacji w sporcie w wydanej niedawno książce akademickiej PZWL "Dietetyka Sportowa".

W wolnych chwilach sportowiec-amator trenujący biegi na dystansie 400m. Dwukrotny brązowy medalista tegorocznych Mistrzostw Polski Masters w hali oraz na stadionie (kat. 35+) w biegu na 400m. Prywatnie ojciec 2 córek.

Szkolenia Łukasza

Szukaj

Nie ma terminów dla tego szkolenia.

Warning: include(): Filename cannot be empty in /usr/home/MBIS17/domains/szkoleniacss.com/public_html/wp-content/themes/centrum/templates/content-single-trener.php on line 91 Warning: include(): Filename cannot be empty in /usr/home/MBIS17/domains/szkoleniacss.com/public_html/wp-content/themes/centrum/templates/content-single-trener.php on line 91 Warning: include(): Failed opening '' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/MBIS17/domains/szkoleniacss.com/public_html/wp-content/themes/centrum/templates/content-single-trener.php on line 91
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji