Dietetyk Sportowy

Łukasz Jaśkiewicz

Zobacz szkolenia Łukasza
Łukasz Jaśkiewicz - Dietetyk Sportowy
12
Lat
doświadczenia
1400+
Godzin
szkoleniowych
2
Tematów
szkoleniowych
4000+
Przeszkolonych
uczestników

Kim jest Łukasz?

Na co dzień dietetyk sportowy współpracujący z osobami na różnym poziomie zaawansowania – od rekreacji po sport zawodowy, pracujący w myśl zasady "Od teorii do praktyki". W przeszłości związany ze sportem - trenował kolarstwo i lekką atletykę.

Edukacją zdobywał m.in. w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (Wychowanie Fizyczne), Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi (Dietetyka) i Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Dietetyka).

W roku 2015 zainicjował działania Polskiego Towarzystwa Dietetyki Sportowej, a w latach 2015-2019 kierował Akademią Dietetyki Sportowej.

Łukasz specjalizuje się we współpracy m.in. z zawodnikami dyscyplin wytrzymałościowych.

Obecnie jest doktorantem w Katedrze Bioenergetyki i Żywienia w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Współautor rozdziału nt. suplementacji w sporcie w wydanej niedawno książce akademickiej PZWL "Dietetyka Sportowa".

W wolnych chwilach sportowiec-amator trenujący biegi na dystansie 400m. Dwukrotny brązowy medalista tegorocznych Mistrzostw Polski Masters w hali oraz na stadionie (kat. 35+) w biegu na 400m. Prywatnie ojciec 2 córek.

Szkolenia Łukasza

Szukaj
Lipiec 2110
Szkolenie - Ładowanie Węglowodanami w Sportach Wytrzymałościowych

Ładowanie Węglowodanami w Sportach Wytrzymałościowych

Ładowanie węglowodanów może poprawiać wyniki sportowe. Dowiedz się, jak prawidłowo przeprowadzić ten proces ucząc się od doświadczonego praktyka.
Prowadzący: Łukasz Jaśkiewicz
Online