Nowość - kurs trenera personalnego
Dietetyk Sportowy

Jacek Feldman

Zobacz szkolenia Jacka
Jacek Feldman - Dietetyk Sportowy
11
Lat
doświadczenia
1000+
Godzin
szkoleniowych
4
Tematów
szkoleniowych
4600+
Przeszkolonych
uczestników

Kim jest Jacek?

Magister dietetyki ze specjalizacją dietetyka sportowa, szkoleniowiec oraz autor wielu artykułów. Ze względu na swoje zamiłowanie do sportu, dążył do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki, aby stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

Ukończył studia magisterskie z zakresu dietetyki na WSBiNOZ oraz podyplomowe z poradnictwa dietetycznego na IŻŻ. Zdobywał doświadczenie pracując m. in. z najlepszymi zawodnikami sportów walki w Polsce. Cały czas poszerza horyzonty przez prowadzenie sportowców oraz  udział w licznych szkoleniach i konferencjach branżowych.

Na co dzień prowadzę gabinet dietetyczny i pomagam ludziom poprawiać swoje nawyki żywieniowe zarówno stacjonarnie w Warszawie oraz online.

W Centrum Szkoleń Sportowych zajmuje się głównie, ale nie wyłącznie, tematyką żywienia i suplementacji w sportach walki. Mam misję, aby poszerzać świadomość jak należy unikać zagrożeń związanych z uprawianiem sportów walki takich jak np. niewłaściwe robienie wagi i uszkodzenia mózgu. W przyszłości poruszę również inne ciekawe zagadnienia z zakresu dietetyki.

W wolnych chwilach oprócz zgłębiania tajników dietetyki zajmuję się rozwijaniem swoich pasji. Trenuję sporty walki, wspinam się, uwielbiam jeździć na rowerze. Sport to całe moje życie. Kocham naturę, w szczególności góry, w których odnajduję harmonię.

Szkolenia Jacka

Szukaj
Styczeń 2023
Szkolenie - Periodyzacja Diety Redukcyjnej
Webinar

Periodyzacja Diety Redukcyjnej

Dowiedz się jak w skuteczny sposób wprowadzać w diecie redukcyjnej diet breaki, reefedy i rotacją kaloryczną, aby zmaksymalizować  jej efekty i cieszyć się długoterminowymi rezultatami.
Prowadzący: Jacek Feldman
Online
07.01.2023
Szkolenie - Optymalizacja Pracy Mózgu
Webinar

Optymalizacja Pracy Mózgu

Twój mózg jest Twoim przyjacielem i może funkcjonować jeszcze wydajniej. W czasie tego kursu wyposażymy Cię w narzędzia, dzięki którym zmaksymalizujesz swój potencjał.
Prowadzący: Jacek Feldman
Online
27.01.2023
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji