Dietetyk Sportowy

Jacek Feldman

Zobacz szkolenia Jacka
Jacek Feldman - Dietetyk Sportowy
10
Lat
doświadczenia
800+
Godzin
szkoleniowych
3
Tematów
szkoleniowych
3000+
Przeszkolonych
uczestników

Kim jest Jacek?

Magister dietetyki ze specjalizacją dietetyka sportowa, szkoleniowiec oraz autor wielu artykułów. Ze względu na swoje zamiłowanie do sportu, dążył do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki, aby stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

Ukończył studia magisterskie z zakresu dietetyki na WSBiNOZ oraz podyplomowe z poradnictwa dietetycznego na IŻŻ. Zdobywał doświadczenie pracując m. in. z najlepszymi zawodnikami sportów walki w Polsce. Cały czas poszerza horyzonty przez prowadzenie sportowców oraz  udział w licznych szkoleniach i konferencjach branżowych.

Na co dzień prowadzę gabinet dietetyczny i pomagam ludziom poprawiać swoje nawyki żywieniowe zarówno stacjonarnie w Warszawie oraz online.

W Centrum Szkoleń Sportowych zajmuje się głównie, ale nie wyłącznie, tematyką żywienia i suplementacji w sportach walki. Mam misję, aby poszerzać świadomość jak należy unikać zagrożeń związanych z uprawianiem sportów walki takich jak np. niewłaściwe robienie wagi i uszkodzenia mózgu. W przyszłości poruszę również inne ciekawe zagadnienia z zakresu dietetyki.

W wolnych chwilach oprócz zgłębiania tajników dietetyki zajmuję się rozwijaniem swoich pasji. Trenuję sporty walki, wspinam się, uwielbiam jeździć na rowerze. Sport to całe moje życie. Kocham naturę, w szczególności góry, w których odnajduję harmonię.

Szkolenia Jacka

Szukaj
Styczeń 2021
Szkolenie - Podstawy Żywienia w Sportach Walki
Webinar

Podstawy Żywienia w Sportach Walki

Podczas webinaru przedstawione zostaną aktualne dowody naukowe oraz własne doświadczenia w zakresie planowania żywienia w sportach walki.
Prowadzący: Jacek Feldman
Online
23.01.2021
Szkolenie - Robienie Wagi w Sportach Walki
Webinar

Robienie Wagi w Sportach Walki

Podczas webinaru przedstawione zostaną aktualne dowody naukowe oraz własne bogate doświadczenie na temat gwałtownej redukcji masy ciała w sportach walki.
Prowadzący: Jacek Feldman
Online
26.01.2021
Luty 2021
Szkolenie - Suplementacja w Sportach Walki
Webinar

Suplementacja w Sportach Walki

Podczas szkolenia online przedstawione zostaną aktualne dowody naukowe oraz własne bogate doświadczenie w zastosowaniu różnych suplementów u zawodników sportów walki.
Prowadzący: Jacek Feldman
Online
17.02.2021
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji