Autentyczność, Jakość, Atmosfera

Poznaj nasz zespół
Zespół Centrum Szkoleń Sportowych
14
specjalistów
10 000+
godzin
szkoleniowych
21
tematów
szkoleniowych
15 000+
przeszkolonych
Kursantów

Dlaczego warto się z nami szkolić?

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, nastawionymi na skuteczność, z misją tworzenia świadomego społeczeństwa poprzez realizację rozmaitych szkoleń sportowych.

Jesteśmy grupą osób, których pasją jest edukowanie innych poprzez rzetelną wiedzę opartą na doświadczeniu oraz badaniach naukowych.

Poznaj nasz zespół

Jacek Feldman
Dietetyk Sportowy

Jacek Feldman

Magister dietetyki ze specjalizacją dietetyka sportowa, szkoleniowiec oraz autor wielu artykułów. Ze względu na swoje zamiłowanie do sportu, dążył do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki, aby stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

Poznaj Jacka
Konrad Topolski
Trener Personalny

Konrad Topolski

Trener personalny z nastoletnim stażem. Specjalista, konsultant i prelegent branży fitness z zakresu zarządzania, marketingu, zasobów ludzkich i kształcenia.

Poznaj Konrada
Mariusz Dzięcioł
Fizjoterapeuta

Mariusz Dzięcioł

Z wykształcenia fizjoterapeuta i masażysta, z pasji trener przygotowania motorycznego i kaskader. Od 14 lat uprawia sztuki walki, a od 8 jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona.

Poznaj Mariusza
Dorota Traczyk
Dietetyk

Dorota Traczyk

Pomaga z sukcesami osobom cierpiącym na zaburzenia odżywiania odzyskać zdrowie oraz przejść przez cały proces odżywiania organizmu, znalezienia nowego złotego środka, a także uporządkować i zmienić nawyki związane z dietą oraz aktywnością fizyczną.

Poznaj Dorotę
Paweł Tkaczyk
Marketer

Paweł Tkaczyk

Jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest.

Poznaj Pawła
Tadeusz Sowiński
Dietetyk

Tadeusz Sowiński

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Autor ponad 3800 artykułów. Współpracujące ze sportowcami klasy mistrzowskiej, jak również z osobami trenującymi amatorsko, dla własnej satysfakcji.
Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.

Poznaj Tadeusza
Katarzyna Witek-Sokołowska
Fizjoterapeuta

Katarzyna Witek-Sokołowska

Instruktorka fitness i gimnastyki korekcyjnej, medyczny trener personalny, z wykształcenia fizjoterapeutka i magister zarządzania. Aktualnie prowadzi swoje własne studio Good Move – studio zdrowego ruchu i dobrego samopoczucia, w Warszawie.

Specjalizuje się w treningu medycznym, profilaktyce przeciążeń układu ruchu i treningiem u kobiet w ciąży i po porodzie, szczególnie terapia mięśni brzucha przy rozejściu kresy białej po porodzie.

Poznaj Katarzyny
Arkadiusz Czerw
Trener

Arkadiusz Czerw

Znany, ceniony i utytułowany trener. Zawodowo zajmuje się analizowaniem badań oraz programowaniem planów treningowych. Pod opieką trenerską Arkadiusza podopieczni osiągają swoje szczytowe formy.

Poznaj Arkadiusza
Dr Damian Parol
Dietetyk

Dr Damian Parol

Z wykształcenia jest magistrem dietetyki (SGGW) i psychodietetyki (SWPS). Posiada również legitymację instruktora kulturystyki (PAS) i przez wiele lat miał okazję pracować jako trener personalny.

Poznaj Damiana
Anna Gudan
Dietetyk

Anna Gudan

Magister dietetyki, obecnie doktorantka na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Swoje dwie prace dyplomowe poświęciła tematyce ketozy, diety ketogenicznej oraz mikrobioty jelitowej.

Obecnie prowadzi badania dotyczące mikrobioty jelitowej, niealkoholowej stłuszczeniowej choroby wątroby (NAFLD) oraz zaburzeń osi jelitowo-wątrobowo-mózgowej.

Poznaj Annę
Radosław Smolik
Content Specialist

Radosław Smolik

Popularyzator wiedzy, twórca projektu Dietetyka oparta na faktach, członek Centrum Szkoleń Sportowych, autor wielu opartych na dowodach naukowych publikacji dotyczących żywienia, żywności i suplementacji.

Poznaj Radka
Łukasz Jaśkiewicz
Dietetyk Sportowy

Łukasz Jaśkiewicz

Na co dzień dietetyk sportowy współpracujący z osobami na różnym poziomie zaawansowania – od rekreacji po sport zawodowy, pracujący w myśl zasady „Od teorii do praktyki”. Łukasz specjalizuje się we współpracy m.in. z zawodnikami dyscyplin wytrzymałościowych.

Poznaj Łukasza
Jakub Surmacz
Fizjoterapeuta

Jakub Surmacz

Dyplomowany fizjoterapeuta, certyfikowany trener Cross Treningu i Strategii Żywieniowych w Treningu Funkcjonalnym, jeden z pierwszych w Polsce terapeutów metody IASTM Smart Tools ® oraz koncepcji Complete Sports Manual Therapy ®.

Poznaj Jakuba
Anna Dittfeld
Lekarz

Anna Dittfeld

Lekarz w trakcie specjalizacji z endokrynologii, magister dietetyki. Absolwentka i doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Poznaj Annę
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji