Wiedza wygrywa, Ty też możesz!

Poznaj nasz zespół
Zespół Centrum Szkoleń Sportowych
16
specjalistów
29 000+
godzin
szkoleniowych
50+
tematów
szkoleniowych
34 700+
przeszkolonych
Kursantów

Dlaczego warto się z nami szkolić?

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, nastawionymi na skuteczność, z misją tworzenia świadomego społeczeństwa poprzez realizację rozmaitych szkoleń sportowych.

Jesteśmy grupą osób, których pasją jest edukowanie innych poprzez rzetelną wiedzę opartą na doświadczeniu oraz badaniach naukowych.

Poznaj nasz zespół

Konrad Topolski
Trener Personalny

Konrad Topolski

Trener personalny z nastoletnim stażem. Specjalista, konsultant i prelegent branży fitness z zakresu zarządzania, marketingu, zasobów ludzkich i kształcenia.

Poznaj Konrada
Mariusz Dzięcioł
Fizjoterapeuta

Mariusz Dzięcioł

Z wykształcenia fizjoterapeuta i masażysta, z pasji trener przygotowania motorycznego i kaskader. Od 14 lat uprawia sztuki walki, a od 8 jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona.

Poznaj Mariusza
Tadeusz Sowiński
Dietetyk

Tadeusz Sowiński

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Autor ponad 3800 artykułów. Współpracujące ze sportowcami klasy mistrzowskiej, jak również z osobami trenującymi amatorsko, dla własnej satysfakcji.
Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.

Poznaj Tadeusza
Arkadiusz Czerw
Trener

Arkadiusz Czerw

Znany, ceniony i utytułowany trener. Zawodowo zajmuje się analizowaniem badań oraz programowaniem planów treningowych. Pod opieką trenerską Arkadiusza podopieczni osiągają swoje szczytowe formy.

Poznaj Arkadiusza
Dr Damian Parol
Dietetyk

Dr Damian Parol

Z wykształcenia jest magistrem dietetyki (SGGW) i psychodietetyki (SWPS). Posiada również legitymację instruktora kulturystyki (PAS) i przez wiele lat miał okazję pracować jako trener personalny.

Poznaj Damiana
Radosław Smolik
Content Specialist

Radosław Smolik

Popularyzator wiedzy, twórca projektu Dietetyka oparta na faktach, członek Centrum Szkoleń Sportowych, autor wielu opartych na dowodach naukowych publikacji dotyczących żywienia, żywności i suplementacji.

Poznaj Radka
Jakub Surmacz
Fizjoterapeuta

Jakub Surmacz

Dyplomowany fizjoterapeuta, certyfikowany trener Cross Treningu i Strategii Żywieniowych w Treningu Funkcjonalnym, jeden z pierwszych w Polsce terapeutów metody IASTM Smart Tools ® oraz koncepcji Complete Sports Manual Therapy ®.

Poznaj Jakuba
Anna Dittfeld
Lekarz

Anna Dittfeld

Lekarz w trakcie specjalizacji z endokrynologii, magister dietetyki. Absolwentka i doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Poznaj Annę
Dorota Traczyk-Bednarek
Dietetyk, Psychodietetyk

Dorota Traczyk-Bednarek

Pomaga z sukcesami osobom cierpiącym na zaburzenia odżywiania odzyskać zdrowie oraz przejść przez cały proces odżywiania organizmu, znalezienia nowego złotego środka, a także uporządkować i zmienić nawyki związane z dietą oraz aktywnością fizyczną.

Poznaj Dorotę
Jacek Feldman
Dietetyk Sportowy

Jacek Feldman

Magister dietetyki ze specjalizacją dietetyka sportowa, szkoleniowiec oraz autor wielu artykułów. Ze względu na swoje zamiłowanie do sportu, dążył do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki, aby stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

Poznaj Jacka
Paweł Tkaczyk
Marketer

Paweł Tkaczyk

Jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest.

Poznaj Pawła
Anna Gudan
Dietetyk

Anna Gudan

Magister dietetyki, obecnie doktorantka na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.
Swoje dwie prace dyplomowe poświęciła tematyce ketozy, diety ketogenicznej oraz mikrobioty jelitowej.

Obecnie prowadzi badania dotyczące mikrobioty jelitowej, niealkoholowej stłuszczeniowej choroby wątroby (NAFLD) oraz zaburzeń osi jelitowo-wątrobowo-mózgowej.

Poznaj Annę
Bartosz Komarek
Trener Przygotowania Motorycznego

Bartosz Komarek

Jest certyfikowanym trenerem przygotowania motorycznego i w tym się specjalizuję, jednak jego dotychczasowe doświadczenie zawodowe składa się w ogromnej mierze także praca z amatorami ruchu i zdrowego stylu życia.

Poznaj Bartosza
Marek Kuś
Trener medyczny, trener przygotowania motorycznego

Marek Kuś

Absolwent Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego. Fizjoterapeuta, trener medyczny oraz efektywny manager.
Wyrastał ćwicząc parkour i freerunning. Osiągał nieprzeciętne wyniki w zawodach krajowych i międzynarodowych.

Poznaj Marka
Dominik Piksa
Fizjoterapeuta, Trener Medyczny

Dominik Piksa

Zajmuje się treningiem oraz terapią komplementarną. Są to narzędzia, które umożliwiają wyrównanie napięć w ciele, aby jeszcze lepiej wesprzeć proces powrotu do zdrowia, bądź poprawić osiągnięcia sportowe.

Poznaj Dominika
Konrad Szczukocki
Trener Przygotowania Motorycznego

Konrad Szczukocki

Trener przygotowania motorycznego, specjalizujący się w pracy ze sportami drużynowymi. Koordynator przygotowania fizycznego w Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz trener w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie.

Poznaj Konrada
Tomasz Olchawa
Trener Przygotowania Motorycznego

Tomasz Olchawa

Jego sportowa podróż rozpoczęła się od pływania, gdzie nie tylko rywalizował w licznych zawodach, ale także zdobył uprawnienia ratownika WOPR.

Poznaj Tomasza
Adam Andrzejewski
Terapeuta ruchowy, trener personalny

Adam Andrzejewski

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i terapeutą ruchowym. Zawodowo zajmuję się pracą z osobami zgłaszającymi dysfunkcje oraz dolegliwości bólowe związane z aparatem ruchu. Moim głównym założeniem jest zachęcenie i przekonanie do ruchu.

Poznaj Adama