Autentyczność, Jakość, Atmosfera

Poznaj nasz zespół
Zespół Centrum Szkoleń Sportowych
6
Specjalistów
6000+
Godziny
szkoleniowe
12
Tematów
szkoleniowych
11 000+
Przeszkolonych
uczestników

Dlaczego warto się z nami szkolić?

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, nastawionymi na skuteczność, z misją tworzenia świadomego społeczeństwa poprzez realizację rozmaitych szkoleń sportowych.

Jesteśmy grupą osób, których pasją jest edukowanie innych poprzez rzetelną wiedzę opartą na doświadczeniu oraz badaniach naukowych.

Poznaj nasz zespół

Konrad Topolski
Trener Personalny

Konrad Topolski

Trener personalny z nastoletnim stażem. Specjalista, konsultant i prelegent branży fitness z zakresu zarządzania, marketingu, zasobów ludzkich i kształcenia.

Poznaj Konrada
Mariusz Dzięcioł
Fizjoterapeuta

Mariusz Dzięcioł

Z wykształcenia fizjoterapeuta i masażysta, z pasji trener przygotowania motorycznego i kaskader. Od 14 lat uprawia sztuki walki, a od 8 jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji samoobrona.

Poznaj Mariusza
Tadeusz Sowiński
Dietetyk

Tadeusz Sowiński

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Członek kadry dydaktycznej PZKFiTS, autor ponad 3500 artykułów. Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.

Poznaj Tadeusza
Arkadiusz Czerw
Trener

Arkadiusz Czerw

Znany, ceniony i utytułowany trener. Zawodowo zajmuje się analizowaniem badań oraz programowaniem planów treningowych. Pod opieką trenerską Arkadiusza podopieczni osiągają swoje szczytowe formy.

Poznaj Arkadiusza
Dr Damian Parol
Dietetyk

Dr Damian Parol

Z wykształcenia jest magistrem dietetyki (SGGW) i psychodietetyki (SWPS). Posiada również legitymację instruktora kulturystyki (PAS) i przez wiele lat miał okazję pracować jako trener personalny.

Poznaj Damiana
Dominik Mich
Trener

Dominik Mich

Nieoceniony ekspert w dziedzinie Hormonoterapii. Specjalista z zakresu suplementacji. Ludzki organizm nie ma przed nim tajemnic, dlatego jego podopieczni w sporcie osiągają zaskakujące wyniki.

Poznaj Dominika
Radosław Smolik
Content Specialist

Radosław Smolik

Popularyzator wiedzy, twórca projektu Dietetyka oparta na faktach, członek Centrum Szkoleń Sportowych, autor wielu opartych na dowodach naukowych publikacji dotyczących żywienia, żywności i suplementacji.

Poznaj Radka
Łukasz Jaśkiewicz
Dietetyk sportowy

Łukasz Jaśkiewicz

Na co dzień dietetyk sportowy współpracujący z osobami na różnym poziomie zaawansowania – od rekreacji po sport zawodowy, pracujący w myśl zasady „Od teorii do praktyki”. Łukasz specjalizuje się we współpracy m.in. z zawodnikami dyscyplin wytrzymałościowych.

Poznaj Łukasza
Anna Dittfeld
Lekarz

Anna Dittfeld

Lekarz w trakcie specjalizacji z endokrynologii, magister dietetyki. Absolwentka i doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Poznaj Annę
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji