Dietetyk, Psychodietetyk

Dorota Traczyk-Bednarek

Zobacz szkolenia
Dorota Traczyk-Bednarek - Dietetyk, Psychodietetyk
8
Lat
doświadczenia
1750+
Godzin
szkoleniowych
4
Tematów
szkoleniowych
3000+
Przeszkolonych
uczestników

Kim jest Dorota?

Założycielka bloga i poradni Dieta-Sportowca.pl o wyjątkowym podejściu i pasji do zawodu. Dużą część pracy poświęca bezpośredniej pomocy współpracując z osobami aktywnymi fizycznie, zawodowymi sportowcami oraz osobami cierpiącymi na restrykcyjne zaburzenia odżywiania i wieloletnie doświadczenia z dietami. Pomaga z sukcesami osobom cierpiącym na zaburzenia odżywiania odzyskać zdrowie oraz przejść przez cały proces odżywiania organizmu, znalezienia nowego złotego środka, a także uporządkować i zmienić nawyki związane z dietą oraz aktywnością fizyczną.

Autorka podcastu To Tylko Dieta dotykającego zaburzeń odżywiania oraz książki Legalny Doping wyd. Publicat 2018 poświęconej osobom aktywnym fizycznie.

Szkolenia

Szukaj
Luty 2030
Szkolenie - Podstawy Zaburzeń Odżywiania

Podstawy Zaburzeń Odżywiania

Od podstaw zrozum czym są zaburzenia odżywiania, jakie są ich rodzaje oraz jak modyfikować dietę w zależności od potrzeb pacjenta.
Szkolenie - Anoreksja - współczesne strategie psychodietetyczne

Anoreksja - współczesne strategie psychodietetyczne

Dowiedz się jak wygląda leczenie anoreksji od strony żywieniowej oraz poznaj sprawdzone strategie psychologiczne, które zwiększą skuteczność Twoich działań w pracy z klientem.
Online
Sierpień 2059
Szkolenie - Zaburzenia Odżywiania w Sporcie - aktualny stan wiedzy

Zaburzenia Odżywiania w Sporcie - aktualny stan wiedzy

Poznaj charakterystykę pracy dietetyka ze sportowcami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania i dowiedz się, jak je rozpoznać oraz jak zaplanować proces wyeliminowania tego problemu.
Online
Lipiec 2110
Szkolenie - Napadowe Objadanie Się

Napadowe Objadanie Się

Szkolenie z Dorotą Traczyk-Bednarek to dokładne zrozumienie napadowego objadania się i poznanie skutecznej strategii na wygraną. Dowiesz się od podstaw jak pomóc sobie bądź pacjentowi skutecznie minimalizować objawy choroby, tak aby w przyszłości jego dieta była zgodna z celem, do którego dąży.
Online
Listopad 2110
Szkolenie - Skuteczne Strategie Kontroli Apetytu

Skuteczne Strategie Kontroli Apetytu

Praktyczny kurs online w zakresie skutecznych strategii kontroli apetytu, który wyposaży Cię w narzędzie zmniejszające łaknienie
Online