Dietetyk

Tadeusz Sowiński

Zobacz szkolenia Tadeusza
Tadeusz Sowiński - Dietetyk
17
Lat
doświadczenia
3200+
Godzin
szkoleniowych
12
Tematów
szkoleniowych
11000+
Przeszkolonych
uczestników

Kim jest Tadeusz?

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Autor ponad 3800 artykułów. Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.

Tadeusz Sowiński autor niemal 3800 artykułów publikowanych. Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Jako dietetyk współpracuje zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (w ramach współpracy z Polskim Związkiem Towarzystw Wioślarskich brał udział w przygotowaniach m.in. medalistek olimpijskich z Londynu), jak również z osobami trenującymi amatorsko, dla własnej satysfakcji.

Szkolenia Tadeusza

Szukaj
Luty 2030
Szkolenie - Nietolerancja Histaminy

Nietolerancja Histaminy

Praktyczny kursy online, który wyposaży Cię w narzędzia pozwalające minimalizować negatywne objawy nietolerancji histaminy.
Prowadzący: Tadeusz Sowiński
Online
Szkolenie - Jak odzyskać miesiączkę

Jak odzyskać miesiączkę

Praktyczny kurs online w zakresie efektywnego planowania diety i suplementacji w przypadku braku miesiączki typu funkcjonalnego.
Prowadzący: Tadeusz Sowiński
Online
Lipiec 2031
Szkolenie - Suplementacja w PCOS

Suplementacja w PCOS

Godzinny kurs online na temat suplementacji w PCOS, łączący ze sobą wieloletnią praktykę autora, z najnowszymi doniesieniami ze świata nauki.
Prowadzący: Tadeusz Sowiński
Online
Czerwiec 2033
Szkolenie - Ekstremalna Redukcja w Praktyce

Ekstremalna Redukcja w Praktyce

1.5 godzinny kurs online, w czasie którego dowiesz się jak modyfikować dietę, suplementację i trening, aby osiągnąć ekstremalnie niski poziom zatłuszczenia.
Prowadzący: Tadeusz Sowiński
Online
Lipiec 2045
Szkolenie - Podstawy Dietoterapii w PCOS

Podstawy Dietoterapii w PCOS

2-godzinny kurs online na temat dietoterapii w PCOS, łączący ze sobą wieloletnią praktykę autora z najnowszymi doniesieniami ze świata nauki.
Prowadzący: Tadeusz Sowiński
Online
Lipiec 2090
Szkolenie - Żywienie w chorobie Hashimoto

Żywienie w chorobie Hashimoto

Zrozum od podstaw chorobę Hashimoto i dowiedz się, jak powinna wyglądać prawidłowo skomponowana dieta, która pozwoli w sposób znaczący zmniejszyć nasilenie objawów u Ciebie lub Twoich pacjentów.
Prowadzący: Tadeusz Sowiński
Online
Lipiec 2110
Szkolenie - Podstawy Dietetyki

Podstawy Dietetyki

Interesujesz się dietetyką ale nie wiesz skąd czerpać rzetelne informacje na jej temat? Przerażają Cię zawiłe opisy i skomplikowana terminologia używana niekiedy nawet w popularnych artykułach? Naucz się Podstaw Dietetyki od praktyka!
Prowadzący: Tadeusz Sowiński
Online
Zobacz więcej szkoleń