Trener Przygotowania Motorycznego

Konrad Szczukocki

Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać. – Ignacy Paderewski
Zobacz szkolenia Konrada
Konrad Szczukocki - Trener Przygotowania Motorycznego
8
Lat
doświadczenia
5280+
Godzin
szkoleniowych
2
Tematów
szkoleniowych
2000+
Przeszkolonych
uczestników

Kim jest Konrad?

Trener przygotowania motorycznego, specjalizujący się w pracy ze sportami drużynowymi. Koordynator przygotowania fizycznego w Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz trener w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie.

Od 6 lat odpowiada za rozwój szkolenia centralnego, pracę trzech SMSów i reprezentacji: młodzieżowych, juniorów i juniorów młodszych. Swoje doświadczenie buduje, przygotowując kadry narodowe do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata.

Sukcesywnie wprowadza nowe standardy pracy w systemie szkolenia i działania treningowe oparte na nowoczesnej technologii.

Przez ostatnie 5 lat współpracował również z drużynami Superligii Kobiet i Mężczyzn, między innymi z Piotrkowa Trybunalskiego i Kwidzyna.

Poza pracą drużynową, prowadzi indywidualnie zawodników piłki ręcznej, również w procesie powrotu po urazach.

Od dwóch lat proces decyzyjny opiera na wykorzystaniu danych z platform dynamometrycznych, aktualnie złotego standardu w świecie przygotowania fizycznego.

Wcześniej współpracował także z zawodnikami Kickboxingu i Brazylijskiego Jiu-Jitsu.

Wiedzę z zakresu przygotowania motorycznego zdobywał na wielu szkoleniach, warsztatach i konferencjach organizowanych między innymi przez: Australian Strength and Conditioning Association, United Kingdom Strength & Conditioning Association, Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego i większość organizacji, które przez ostatnie 8 lat oferują kształcenie na polskim czy zagranicznym rynku.

Jest byłym piłkarzem ręcznym, a do 2020 roku reprezentował Polskę w plażowej piłce ręcznej między innymi na The World Games 2017 czy Mistrzostwach Europy.

Ze swoim klubem z Piotrkowa Trybunalskiego zdobył 11 medali, w tym 3 razy Mistrzostwo Polski. Aktualnie jako zawodnik, przygotowuje się do finału European Beachhandball Tour, który rozegrany zostanie w czerwcu we Francji.

Prywatnie pasjonat kawy speciality, neapolitańskiej pizzy, analogowego brzmienia i tatuaży ☺

Szkolenia Konrada

Szukaj

Nie ma terminów dla tego szkolenia.