Zdrowie napędzamy wiedzą!

Zobacz, jak wspólnie możemy to zrobić w Twoim zespole

Skontaktuj się z Nami

Jak zadbamy o Twój zespół?

Nasze szkolenia to prawdziwa metyrotyczna bomba! Rewelacyjni szkoleniowcy i trenerzy na każdym etapie będą wspierać Twoich pracowników i motywować do faktycznych zmian.

Dowiedz się więcej

W jakiej formie możemy zrealizować szkolenie dla Ciebie?

Podczas warsztatów stawiamy na proaktywność. Angażujemy i inspirujemy do działania.

Wiemy, jaką wartość ma aktywne uczestnictwo w szkoleniu, dlatego nasi trenerzy na każdym etapie, dbają o motywację i zaangażowanie grupy.

Podczas specjalnie przygotowanych warsztatów, kluczowe jest dla nas przekazywanie informacji praktycznych, które mogą zostać wykorzystane w realiach dnia codziennego tuż po ich zakończeniu.

Wierzymy, że to praktyka czyni mistrza dlatego nasze warsztaty to minimum wiedzy teoretycznej i maksimum praktyki.

Mówimy ciekawie o rzeczach istotnych.

Najważniejszy jest dla nas efekt. Mówimy prostym językiem o zdrowiu, odżywianiu i treningu. Wierzymy, że dobre warsztaty to nie tylko rozległa wiedza i spore doświadczenie a przede wszystkim umiejętność wzbudzenia zainteresowania w uczestnikach w taki sposób, aby przyswoili jak najwięcej informacji w przyjaznej atmosferze.

Podczas warsztatów stawiamy na proaktywność.

Wiemy, jaką wartość ma aktywne uczestnictwo w szkoleniu, dlatego nasi trenerzy na każdym etapie, dbają o motywację i zaangażowanie grupy.

Teoria poparta praktyką. Zawsze!

Każde szkolenie projektujemy tak, aby przekazać maksimum wiedzy teoretycznej i ustystematyzować ją praktycznymi zadaniami. Takie połączenie gwarantuje pełne wykorzystanie umiejętności zdobytych podczas kursu.

Najważniejszy jest dla nas efekt.

Mówimy prostym językiem o zdrowiu, well-beingu odżywianiu i treningu. Wierzymy, że dobre warsztaty to nie tylko rozległa wiedza i spore doświadczenie a przede wszystkim umiejętność wzbudzenia zainteresowania w uczestnikach w taki sposób, aby przyswoili jak najwięcej informacji w przyjaznej atmosferze.

Chcę porozmawiać z konsultantem

Chat

Napędzaj do zmian w swojej firmie!

Skontaktuj się z nami - to pierwszy krok aby skutecznie zadbać o zdrowie swoich pracowników. Podczas współpracy z nami gwarantujemy Ci:

  • Szkolenia zaprojektowane w oparciu o potrzeby zespołu

  • Doświadczeni prowadzący i trenerzy

  • Dostęp do niepowtarzalnych materiałów edukacyjnych

  • Jakościową wiedzę teoretyczną i praktyczną

    Porozmawiajmy

    Wysyłając do nas wiadomość, wyrażasz zgodę na warunki i politykę w zakresie ochrony prywatności. Zgadzasz się, abyśmy kontaktowali się z Tobą w sprawach związanych ze szkoleniami CSS.